Aktualności
2011-06-06

Ogólnopolskie Sympozjum BLOK OPERACYJNY

Krótkie podsumowanie z sympozjum poświęconemu organizacji i funkcjonowaniu bloku operacyjnego

XII Edycja Ogólnopolskiego Sympozjum 'Blok Operacyjny - Organizacja i Funkcjonowanie' skierowana do branży medycznej już za nami. Podczas dwudniowego spotkania, blisko ponad czterystu lekarzy, pielęgniarek i kadry zarządzającej dyskutowało i wymieniło się doświadczeniem z obszaru pracy w bloku operacyjnym, powikłań okołooperacyjnych, specyfiki zabiegów hybrydowych czy aspektów prawnych zgody pacjenta na leczenie.

Każdy z obecnych mógł zwiedzić blisko 500mkw powierzchni wystawowej w której i my mieliśmy udział. Prezentowalismy ciekawą propozycję zabudowy sali operacyjenej, stół operacyjny Dr MAX, system do ogrzewania pacjenta, pozycjonery żelowe, wózki pod aparaturę medyczną, wózki reanimacyjne i wiele innych ciekawych produktów. Aby zwrócić uwagę na nasze pochodzenie w zabudowie znalazła się lodówka wypełniona schłodzonym piwem Żywec. Mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający czuli się miło na naszym stanowisku i na długo zapamiętają przyjemną atmosferę panującą na całej wystawie.

Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia:
Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook