Łóżko dziecięce SPARROW

Sparrow, wygodna opieka nad małym pacjentem.

Łóżeczko Sparrow produkcji Formed jest zaprojektowane tak, aby rodzicom ułatwić opiekę nad dzieckiem, personelowi dać poczucie funkcjonalnego i wygodnego użytkowania, a dzieciom poczucie bezpieczeństwa i domowej atmosfery. Dzięki zastosowanym kolorom, dekoracyjnej wstawce oraz możliwości personalizacji w zależności od upodobań danej placówki, sala szpitalna nabiera ciepłej atmosfery. Łóżeczko dodatkowo występuje w wersji ze stali nierdzewnej, podlegając pełnej dezynfekcji co daje gwarancję, że wyrób jest w 100% czysty i bezpieczny bakteriologicznie dla kolejnego małego pacjenta.

Konstrukcja łóżka wykonana jest ze stali węglowej pokrytej lakierem proszkowym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promieniowanie UV -kolor lakieru do wyboru przez użytkownika.
Łóżko standardowo składa się z leża jednosegmentowego z poręczami bocznymi, oraz podstawy łóżka połączonych z boku konstrukcją kolumnową.
W wersji z leżem 2-segmentowym regulacja segmentu oparcia pleców realizowana jest przy pomocy mechanizmu zapadkowego.
Regulacja wysokości leża oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga dokonywana jest stopniowo w sposób mechaniczny.
Barierki boczne opuszczane są mechanizmem nożnym –po jednej dźwigni zwalniającej z każdej strony łóżka –regulację poręczy dokonywana jest stopniowo w sposób mechaniczny.
Barierki łóżka wypełnione są prętami metalowymi, które zabezpieczają dziecko, umożliwiając jednocześnie jego obserwację.
Łóżko wyposażone jest w 4 koła z czego 2 posiadają blokadę jazdy i obrotu, oraz w 4 krążki odbojowe, umieszczone nad kołami.
Łóżko posiada możliwość montażu wieszaka kroplówki oraz innego wyposażenia.


Kontakt z działem handlowym:
e-mail: formed@formed.eu.pl

tel. +48 33 819-45-94
fax +48 33 819-46-21

Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook