Aktualności
2021-01-25

DOFINANSOWANIA

FORMED PRO Sp. z o. o. realizuje dwa projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich.

1. FORMED PRO Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.: "Wdrożenie inowacyjnego łóżka szpitalnego szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej przez spółkę".

 

2. FORMED PRO Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.: "Wprowadzenie na rynek innowacyjnej pergoli z autonomicznym systemem zasilania szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej".

 Projekt realizowany w ramach Działania: 3.2. Innowacje w MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).

Tytuł projektu: Wprowadzenie na rynek innowacyjnej pergoli z autonomicznym systemem zasilania szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnego produktu w branży budowli ogrodowych.

Do osiągnięcia w/w celu niezbędne jest wprowadzenie w Firmie nowoczesnych technologii laserowego cięcia i otworowania blach i profili. Tym samym konieczna jest realizacja inwestycji polegającej na zakupie wycinarki laserowej do blach.

Inwestycja przyczyni się do wzrostu pozycji konkurencyjnej Firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Wartość projektu: 3 210 500,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 1 123 675,00 PLN 

 

Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook