Referencje
2013-07-10

Zrealizowaliśmy kolejną kompleksową inwestycję -Szpital Św. Elżbiety-Mokotowskie Centrum Medyczne

Dzięki współpracy z takimi firmami jak firma Formed stworzyliśmy jedną z najnowocześniejszych placówek świadczących opiekę medyczną w Polsce. Paweł Obermeyer -Prezes Zarządu

 

Zrealizowaliśmy kompleksowo wyposażenie Szpitala w meble medyczne, meble niemedyczne: zabudowy kuchenne, zabudowy pomieszczeń socjalnych, lady recepcyjne, mebel ze stali nierdzewnej oraz pozostałe elementy stanowiące wyposażenie Szpitala takie jak: łóżka szpitalne, łóżka do sal OIOM, łóżka do sal POP, wózki transportowe, lampy zabiegowe, wózki wielofunkcyjne.

 

...Firma Formed współpracowała z naszą placówką od momentu tworzenia wizualizacji poszczególnych pomieszczeń w których wykazała się dużym poziomem kreatywności i fachowości. Dostawa wybranego asortymentu, montaż i szkolenie zostały wykonane prawidłowo i w umówionym terminie.

Firma Formed zdecydowanie jest partnerem kompetentnym, profesjonalnym i rzetelnym. Dostarczone wyroby charakteryzują się bardzo dobrą jakością i designem. Polecamy firmę Formed Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera. Paweł Obermeyer -Prezes Zarządu

 


Zdjęcia:
Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook